O nás

Kefal-Interier, to je komplexní nabídka kvality, materiálů, designu a služeb.
Každý výrobce, nebo jeho firemní prodejna, upřednostňuje především svoje výrobky a technologie. To, co nedokáže vyrobit, Vám raději nenabídne. Orientace v nepřeberném množství výrobců a dodavatelů vyžaduje kromě času i určité odborné znalosti, bez kterých je rozhodování někdy velmi obtížné. My Vám dokážeme nabídnout takové výrobky, které jsou na evropském trhu dostupné.

Naše firma nemá k dispozici pouze jednu vzorkovnu, kde bychom Vám z kapacitních důvodů neměli šanci všechny výrobky prezentovat, ale využíváme takzvané sdílené vzorkovny našich partnerů, které Vám zajistí ten nejlepší komfort pro správný výběr. Naší velkou výhodou je, že Vám dokážeme poskytnout ty nejlepší ceny, a to právě proto, že neplatíme vysoké nájemné za prostory vzorkovny.

Na vzorkovnách Vám předvedeme kompletní sortiment dveří, zárubní, druhy skel, podlahové krytiny a ostatní dostupná technická řešení. Ve většině našich partnerských vzorkoven jsou vystaveny dveře i podlahy společně, což usnadní orientaci při výběru optimálního barevného řešení Vašeho interiéru.

Na základě specifikace Vám vypracujeme cenovou nabídku, provedeme zaměření, pomůžeme s konzultací problémů přímo na stavbě a zajistíme montáž. Věříme, že solidní jednání a individuální přístup povede k úspěchu celé zakázky.

Rádi přizpůsobíme naše zkušenosti a možnosti Vašim požadavkům a potřebám.